Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Lokal, Kodra e Diellit

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 37 ditë, 10 orë
13081722_626504087496765_392190390_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Lokali ndodhet në një pozicion strategjik në zonën e Kodrës së Diellit. Punime cilësore dhe organizim fantastik për të zhvilluar biznesin tuaj. Tavane të punuara bukur me shumë ndricim, pjesa e lokalit që sheh nga rruga e veshur me fasadë xhami, në pjesën e përparme ka një verandë të bollshme e cila është e mbuluar me gjelberim, ka dy tualete. Kubaturë e rregullt. Opsion ideal për të ngritur një lokal në zone! Aktualisht i lënë me qëra për vlerën 35.000lekë të reja në muaj. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

1643 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 26157d66d497a19c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total