Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

Lokal, jepet me qira ne hyrje te shetitores LUNGOMARE, Vlore

  • Adresa: sheshi ISA BOIETINI
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00393287913328
  • Specifikime: Pranë qendrës
  • Postuar: 10/01/2018 06:06

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent biznesi ne hyrje te shetitores LUNGOMARE ne katin e pare buzë rruges kryesore te nje pallati te ri shum prestigjoz.Ambjenti eshte 35-40 m2 me fasat xhami dhe me nje hapesire te konsiderueshme ne pjesen è perparme dhe anash dhe mundë të perderet per çdo lloj aktiviteti te nje qyteti turistik. Te interesuarit te kontaktojn ne adresen e mail: oliverkapaj@icloud.com

Nuk ka tag

375 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5215a552601ab066

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total