Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 LEK

Lodra femijesh – monopatine

  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693787156
  • Postuar: 11/09/2018 19:26
  • Skadon: 37 ditë
20180527_123234

Përshkrimi

Shes nje monopatine ne gjendje sh te mire dhe nje skateboard thuajse aspak e perdorur.

Nuk ka tag

267 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5815b0a8ab84d179

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total