Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

240 €

LG G5 Gold 32GB 4G LTE I RI NE KUTI

  • Adresa: tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676100597
  • Postuar: 14/05/2018 07:10
g5 2
g5 1

Përshkrimi

LG G5 Gold 4G LTE i Ri ne Kuti sapo ardhur nga USA. 4GB Ram, 32GB Memory, Dual camera 16MP+8MP , camera selfie 8MP, fingerprint, fast charging, bateri 2800mAh super telefon..nuk nderrohet.. kontakt whatsapp dhe tel 0676100597 …….iphone apple samsung sony xperia htc one xiaomi lenovo huawei hp dell mercedes benz volkswagen golf fors opel audi

Nuk ka tag

190 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3865af807de665df

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total