Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35,000 €

Lezhe, shes toke ne bregdet 1.000 m² 35.000 Euro (Tale)

  • Çmimi/m²: 35
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Tale Beach, Prefettura di Alessio, Albania
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 00355696902341
  • Postuar në: 22/09/2017 14:29
  • Skadon për: 108 ditë, 8 orë
Screenshot_2017-08-11-10-22-59

Përshkrim

Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe
1.000 m2 (gjatesia 40 m gjeresia 25 m),200 metra nga det, afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca.
Me Dokumentacion te rregullt. Cmimi 35.000 Eur

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 104 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 724598da4df6deef

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total