Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 LEK

Le Paname Coffee kerkon nje Kamarier/e ,Banarier/e .

  • Adresa: Rruga Komuna Parisit prane Kristal Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697313903
  • Postuar: 02/04/2018 09:40

Përshkrimi

Le Paname Coffee kerkon nje Kamarier/e ,Banarier/e .
Pozicioni i punes eshte i till i cili mund te behen te dy rolet si banak dhe sherbim kundrejt pages.
Kushtet e punes jane shume te mira.

Adresa eshte lagja Komuna Parisit prane Kristal Center.

Cel. : 0697313903

Nuk ka tag

173 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2325ac1d3bf788a1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total