Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

250 €

Laptop i ri Asus super slim + cante 250 eur i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692911145
  • Postuar në: 02/09/2017 10:41
  • Skadon për: 55 ditë, 13 orë
ASUS

Përshkrim

Laptop i ri bashke me canten, marka Asus X401U,
Procesor Dual Core C60,
Hardisk 320Gb,
Ekran 14.1 inc,
Web cam,
Wireless,
USB 3.0,
HDMI,
Super design,
Model slim,
Mjaft i lehte dhe praktik (i ngjashem me Macbook Air), windows 7, office dhe programe te tjera, i sjelle nga Austria.

Cmimi 250 eur i diskutuar.

Cel 0692911145

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 280 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 71258297d9b09779

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total