Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

170 €

Laptop Gateway T-Series 4Gb ram, 250Hdd 170 eur i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692911145
  • Postuar në: 02/09/2017 10:41
  • Skadon për: 55 ditë, 13 orë
GatewayTSeries

Përshkrim

Laptop Gateway T-Series,
Procesor Core 2 Duo 2,00 GHZ,
Ram 4 GB,
Hdd 250 GB,
Web cam,
14inc,
Kapeket ngjyre blu dhe tastiera gri metalixato,

Ne gjendje mjaft te mire, i sjelle nga Austria.

Cmimi 170 eur i diskutuar,

Cel 0692911145

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 225 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 20758297c9188c3f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total