Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

170 €

Laptop Dell Core Duo 170 eur i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675300140
  • Postuar: 10/04/2018 15:41
  • Skadon: 74 ditë, 9 orë
DELLLL

Përshkrimi

Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz,
Ram 2Gb,
Hdd 160Gb,
14.1inc, wireless,
Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem.

Cmimi 170 eur i diskutuar.

Cel 0675300140

Nuk ka tag

1057 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 207569988845a24b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total