Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

245 €

Laptop Asus i ri, super i holle + cante 245 eur i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672883682
  • Postuar: 02/09/2017 09:35
  • Skadon: 26 ditë, 8 orë
AsusX4001New

Përshkrimi

Laptop Asus, i ri, modelet me te fundit, super slim, i lehte dhe praktike ne perdorim,
Model i ngjashem me MacBook Air,
Ekran 14inc,
Procesor dual core,
Hardisk 320 gb,
Wireless,
Web cam,
Ngjyre e zeze,
Mjaft i paraqitshem, ideal per perdorim personal apo dhurate, bashke me nje cante.

Cmimi 245 eur i diskutuar.

Cel : 0672883682

Nuk ka tag

245 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1175863817720ab3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total