Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,500 €

Land Rover Discovery 3, viti 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682093233
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 23/02/2018 10:15
  • Skadon: 38 ditë, 21 orë
20180223_093737
20180223_09341320180223_09342520180223_09344120180223_09350020180223_09361220180223_09355820180223_09355220180223_09353020180223_093517

Përshkrimi

Land Rover Discovery 3, me letra te rregullta, ngrohje sendiljesh, me sensore parkimi mbrapa, gomat, ferrota, vajra dhe filtra te bera te gjitha ne servis Land Rover-i. Motrorr 2.7, kambio funksionojne perfekt.

Nuk ka tag

228 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 175a8fd4faded02

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total