Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,900 €

Land Rover Defender 2008

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355697609889
  • Opsione të tjera: Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 10/01/2018 10:24
  • Skadon: 104 ditë, 9 orë
Land Rover (1)
Land Rover (2)Land Rover (3)Land Rover (4)Land Rover (5)

Përshkrimi

-Shitet Land Rover Defender 90!
-Ne gjendje perfekte!
-2.4Diesel 90KW
-Me 80.000 KM origjinale, mund ti kontrolloni!
-Eshte perdorur gjithmone si makine e dyte, vetem per shetitje dhe shume pak e perdorur mund te shikohet dhe nga gjendja e makines ne udhetim!
-Pamja vizive e jashtme shume e mbajtur!
-Gendja interiore shume e mbajtur!
-Vaj dhe filtra te ardhura gjithmone nga Greqia dhe te nderruara ne kohe!
-Air Conditioned!
-Motorri ne gjendje perfekte Euro 4!
-4×4 Goma te mira !
-Xhama elektrike, mbyllje qendrore!
-ABS!
-etj.

Nuk ka tag

193 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9055a250b1c94a3c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total