Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,700 €

LANCIA MUSA MOTOR 1.4 BENZIN+GAZ TAVAN XHAMI

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 22/09/2017 13:06
  • Skadon për: 112 ditë, 3 orë
20170825_134810
20170825_13472920170825_13462920170825_13471020170825_13470220170825_134714

Përshkrim

SHITET LANCIA MUSA VITI 2007 MOTOR 1.4 BENZIN + IMPJANT GAZI BRC NGA MARKAT ME TE MIRA I CERTIFIKUAR DHE NE DOKUMENTA. TAVAN XHAMI. SENSOR PARKIMI . SEDILE LEKURE + KAMOSH NGJYR BEZHE.NE GJENDJE SHUM TE MIRE CMIMI 3700 EURO
CEL 0683944449

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 97 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7385992d17530bd4

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total