Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,300 €

Lancia MUSA 1.3benzin kamjo AUTOMATiKE

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777 / 0698684812
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 04/10/2017 14:08
  • Skadon: 57 ditë, 7 orë
merrjep makina automat
gjirafa makinatrego makina panorama

Përshkrimi

Lancia MUSA 1.3benzin kamjo AUTOMATiKE 113000klm me liber sherbimesh panorama disqe alumini gomat akull te reja sapo ardhur nga zvicra xhama te zi original sedile kamosh dhe lekure sensore parkimi radio cd MP3
me dogan te paguar

Nuk ka tag

273 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 20959d4cef6cce93

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total