Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kuzhinier

  • Paga: 120.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:25
  • Skadon: 31 ditë, 16 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, kerkon:

Kuzhinier ne BougainvilleBay Resort

• Te kene me shume se 3 vite eksperience pune
• Te jene korrekt dhe disponibel
• Te kete komunikim te mire me klientin dhe stafin e punes

Detyrat dhe Pergjegjesite
• Te garantoje cilesi maksimale per klientin.
• Te jete i afte te perballoje fluksin e punes.
• Te jete fleksibel per oraret e punes.
• Te kete aftesi te mira komunikimi me koleget.
• Te jete i afte te organizoje stafin e kuzhines.

Pagesa mujore deri ne 120.000 leke te reja
Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne : hr@agikons.com ose te paraqiten prane Hotelit, Bougainville Bay Resort Sarande.

Nuk ka tag

62 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 757594bb71e14c08

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total