Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kuzhinier ose ndihmes Kuzhinier

  • Paga: 30000
  • Profesioni: Kuzhinier
  • Adresa: RR qEMAL sTAFA 176/1
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672884883
  • Postuar: 23/06/2017 15:23
  • Skadon: 31 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Kerkohet Guzhinier/ndihmes guzhinier per Hotel (8 dhoma),Bistro &Wine Bar ne rrugen Qemal Stafa,Tirane prane Shkolles se Kuqe.
Guzhine Italiane, tradicionale dhe snack bar me menu ditore (max 4-5 lloje pjatash ne dite).
Njohja e gjuhes Angleze dhe Italiane preferohet.

Te interesuarit te dergojne CV me foto.

gerdhado@hotmail.com
0672884883

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 77594d08690813e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total