Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 LEK

KURSE VIZATIMI PIKTURE SKULPTURE FOTOGRAFIE

  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696693666
  • Postuar: 27/11/2017 07:32
  • Skadon: 35 ditë, 18 orë
11953077_469518589875299_7445945248030711201_n
65760_345781655582327_7453853079279561967_n10371359_344622749031551_7268411203307878026_n16939628_687557731404716_7718558260385511086_n10805846_358134861013673_5123967773277433461_n

Përshkrimi

KURSE PIKTURE ATELIE ARTI ofron kurse pikture, skulpture dhe fotografie per te gjitha moshat. Bazuar ne eksperience shume vjecare ne mesimdhenien e artit pamor ofrojme te gjitha metodikat bashkekohore per te gjitha grupmoshat. Kurset zhvillohen ne dy prej ambjenteve tona ne Tirane. Adresa 1 : Qendra Galeria e Tiranes, Rruga e Barrikadave, kati 2, siper Conad. Adresa 2 : Rruga Eduart Mano, Kopshti Zoologjik. Kurset zhvillohen nga 2 seanca ne jave dhe njiheni me te gjitha teknikat e artit figurativ.

Nuk ka tag

198 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6835a1b4fc536b7c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme

total