Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 €

Kurse të gjuhës angleze dhe italiane

  • Adresa: rruga Anastaz Durrsaku
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0662942009
  • Postuar: 05/12/2017 14:12
  • Skadon: 70 ditë, 10 orë
achievesuccessintheglobaleconomywithconfidentspokenenglish

Përshkrimi

Kurse online të gjuhëve anglisht & italisht.
Përdorni aplikacionin SKYPE si metoda më moderne për të mësuar një gjuhë të huaj shpejt dhe në rehatinë e shtëpisë suaj!

Ju mirëpresim për regjistrime!

ORA E PARË MËSIMORE ËSHTË FALAS!

Nuk ka tag

236 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1805a19e9fc15746

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total