Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 LEK

Kurse per Menaxhimin e Biznesit te Vogel

  • Adresa: Ish Parku i Autobuzave, Rr.Kongresi Lushnjes, Pallati 25, Ap.5, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Tel.0682393225 ose e-mail bdabulla@hotmail.com
  • Postuar: 01/11/2017 16:17
Biznesi sipas Churchillit
Bashkim DabullaBeju Profesionist.Doni Para -Mesoni.Tek ne mesohetUne dua te mesoj akoma....

Përshkrimi

Per Ju Biznese, Financiere, Kontabiliste, Ekonomiste, menazhere
dhe Studente:

Organizojme Kurse Profesionale individuale bashkekohore per Menazhimin e Biznesit te Vogel.

Ne kurs mesohet si te hapet biznesi, si te menazhohet, si te mbahet kontabiliteti, si derdhen taksat e tatimet, si behen pagat e sigurimet,veprimet per shitjet dhe blerjet, si behet inventari dhe si llogaritet fitmi.

Ne ju mesojme.
Ne ju presim.
Na telefononi 682393225
E-mail bdabulla@hotmail.com

Nuk ka tag

373 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 64259f9d5aa0e15d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total