Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kurse Parukerie

  • Adresa: Sallon First Diva, Perballe Kompleksit Tajvan
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692121222
  • Postuar: 24/11/2017 22:55
21761491_899728153499305_6915812633960560785_n
23032443_341333812944690_1757716986447010127_n23316767_342754626135942_8201642118996182142_n23622406_926882580783862_3815737479179546887_n

Përshkrimi

Zgjedhja e drejtimit që individët marrin në jetë është një ndër vendimet më të vështira, pasi ai do të shoqërorjë rrjedhën e karrierës suaj. Marrja e një zanati bën pjesë në ato zgjedhjet e zgjuara që bëjnë të rinjtë, për shkak se tregu ka “uri” për diploma profesionale, pasi është i mbingopur me diploma universitare. Një ndër zanatet që siguron të ardhme të garantuar dhe punësim, është edhe ai për parukeri dhe estetikë.
Ju sigurojme ambjentet me bashkekohore ne Tiranë dhe stafin qe mbajne mbi supe 17 vite eksperiece!
Ne fund te kursit pajiseni me diplome e cila njihet nga Ministria e Punes ☺️

NE FOTO KURSANTET GJATE MOMENTIT TE PRAKTIKES!
Cdo gje qe mesojme ne teori e zbatojme ne praktike!
💥Kursantet pajisen me mjete pune.
💥Kursantet perfshihen ne praktike.
💥Mundesi per krijimin e klienteles personale.
💥Kursantet qe vine vete i dyte dhe regjistrohen kane 5% ulje secili.
💥15 kursantet e pare qe rregjistrohen deri me date 15 DHJETOR perfitojne ulje 10% secili. PER MESHKUJ DHE FEMRA

Nuk ka tag

578 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6375a1865ead61a1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total