Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10 €

Kurse : Parukeri-Estetike, Estetike-Masazheri, Manikyr Pedikyr

  • Adresa: Unaza e Re Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697389583
  • Postuar: 11/08/2017 20:03
  • Skadon: 49 ditë, 17 orë
FB_IMG_1502472111110

Përshkrimi

Fillojne ne shtator kurset e formimit profesional ne:
1- Parukeri-Estetike,
2- Estetike-Masazheri,
3- Maniky-Pedikyr ( thonj me tipsa, xhel, akrilik)

Kurset jane 1 vjecar, 6 mujore, 4 mujore, 3 mujore!

Kursantet qe rregjistrohen ne kurset 1 vjecare dhe 6 mujore kane ekstra nje trajnim ne fusha te caktuara dhe ne perfundim kursanti paiset me Certifikate-Trajnimi.

Trajnimet jane ne fusha te caktuara ne: Parukeri e avancuar, Stilime, Kolorimetri, Estetike e avancuar, Masazheri, Grimier- Make Up Artist, Permanent Estetike, Fizioterapi, SPA, Manikyr Pedikyr.
Keto trajnime fillojne nga 3 ditore deri ne 1 mujore.
Trajnimet ndiqen kundrejte pageses edhe nga ata studene qe duan kualifikim ekststra pa kurset profesjonale.
Kurset jane me certifikate.
Kursantit i paguhet siguracioni.
Kursanti paiset me mjete pune.
Ambjenti bashkohor.
Na kontaktoni ne WhatsApp ne nr 0697389583 per sqarime te metejshme.

Nuk ka tag

77 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 300598df121863ef

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total