Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

0 LEK

kurse matematike për të gjitha nivelet

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0697773832
  • Postuar në: 02/12/2016 18:09
  • Skadon për: 319 ditë, 19 orë

Përshkrim

Kurse Matematike!
Qendra e kurseve “Albanian Maths Center” ofron kurse matematike për të gjithë nxënësit, maturantët dhe studentët që synojnë një rezultat të lartë në matematikë.
Nëpërmjet profesionalizmit tonë, Ju do të kuptoni thjeshtësinë e matematikës dhe aftësinë që JU zotëroni.
Për më shumë informacion, jeni të lutur të kontaktoni si më poshtë:
E-mail: albaniamathscenter@gmail.com
Nr.Cel: 355697773832

Ju mirëpresim!

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 32 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 1385841a955bc2c1

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...