Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 LEK

Kurse Kontabiliteti-Financa 5-Biznesi Vogel-Paga-Tatime-Sigurime

  • Adresa: Ish Parku Autobuzave, Rruga Kongresi Lushnjes, Pallati 25, Ap.5 , Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: e.mail bdabulla@hotmail.com... Tel.0682393225 Tirane
  • Postuar: 01/11/2017 16:16
Kurse Profesionale
Beju Profesionist.Reklame per TrajnimeTek ne mesohetUne dua te mesoj akoma....Bashkim DabullaBiznesi sipas ChurchillitDoni Para -Mesoni.

Përshkrimi

Per Ju:
Financiere, Ekonomiste, Kontabiliste, Audite, Inventarizues, Revizore, Menazhere, Studente dhe Biznese,organizojme dhe bejme :

Kurse profesionale per Kontabilitetin, Financa-5. Menazhimi Biznesit te Vogel,Menazhimi Burimeve Njerezore, Kurs per Paga, Tatime, Sigurime, Per kryerjen e Inventarizimit, per berjen e Pasqyrave Financiare dhe Bilancit, Konsultime per Studente dhe Bizneset si dhe sherbime te tjera sipas kerkeses tuaj.

Kurset jane individuale dhe me program bashkekohor.
Tek ne mesohet.
Ne ju presim.

Na telefononi 0682393225
e-mail bdabulla@ hotmail.com

Nuk ka tag

517 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 66659f9d2227b157

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total