Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,000 LEK

Kurse Arti Studio Kavalet

  • Adresa: Rr. Ibrahim Rugova (tek Libri Universitare)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 068 40 67 771
  • Postuar: 23/10/2017 15:32
NJOFT 3
NJOFT 4NJOFT 1NJOFT 5

Përshkrimi

Kurse arti per te gjitha moshat, pershtatur sipas moshes dhe deshires!!!

Leksionet zhvillohen ne zhaneret:

Vizatim, Pikture, Grafike, Skulpture, (gjinia e portretit, peisazhi, natyra e qete, histori arti, teori ngjyre, parimet e kompozimit, format & vellimi 3D, teknikat e arteve grafike, drita dhe thellesia mardhenia me objektet ne prespektive).

Adresa:
“Kryqezimi i Librit Universitar” Cel. 068 40 67 771

http://www.artkavalet.com/ info@artkavalet.com

Nuk ka tag

431 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 53359edccb4e1262

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme

10 shitjet e fundit

total