Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 LEK

KURSE ALPHA WEB BUXHETOR

  • Adresa: Nermin Vlora Falski
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0684868595
  • Postuar: 28/10/2017 12:22
  • Skadon: 96 ditë, 3 orë
21 Alpha Web Buxhetor logo
24 Alpha Web Buxhetor funksione 125 Alpha Web Business funksione 226 Alpha Web Buxhetor 3

Përshkrimi

ALPHA WEB BUXHETOR

Kurset zhvillohen ne disa nivele:
A1,A2,B1,B2,C1,C2
KURSE NE ZYRE DHE ONLINE
Program informatik për administrimin e institucioneve buxhetore si ministritë, bashkitë, drejtoritë rajonale dhe entet publike. Është programi i duhur për lidhjen e informacionit midis institucionit qendror dhe njësive në varësi të tij. Përshtatet gjithashtu me aktivitetin e organizatave joqeveritare.
Tel: 0684868595
Web: www.trajnimiim.com

Nuk ka tag

122 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 49559f45086cd1d1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total