Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

4,000 LEK

Kurse Aktrimi

  • Adresa: Prane Liceut Artistik, rreth 100m siper Drejtorise se Higjenes,nje ndertese e verdhe trekateshe (vile), ne tabelen e se ciles shkruan "Shkolla Performance"(ndodhet ne cepin e kryqezimit te rruges "Budi" dhe "Qamil Guranjaku") .
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0672008030
  • Postuar në: 22/08/2016 17:26
  • Skadon për: 183 ditë, 6 orë

Përshkrim

Qendra Kulturore Artistike “Performance” ofron Kurse Aktrimi per te gjitha moshat.
Kursi zhvillohet 2 here ne jave nga 1 ore.

Na gjeni ne facebook me emrin:Qendra Kulturore Arsimore Performance

https://www.facebook.com/Qendra-kulturore-arsimore-Performance-502434649933456/

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 203 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 71357bb19bd0972a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...