Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 LEK

Kurs anglisht/italisht/matematik/biologji

  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: h.ediana@yahoo.com 0675849440
  • Postuar: 23/07/2017 23:15
  • Skadon: 28 ditë, 8 orë

Përshkrimi

Jam studente mjekesie.
Ofroj kurse individuale per:
anglisht (mbrojtur nivelin C1 ne CAE dhe 102/120 toefl)
italisht (mbrojtur nivel B2 ne CEL)
Biologji per 9 vjecare dhe gjimnaz
matematik per 9 vjecare

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 789597498ba3365a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total