Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 LEK

Kurs Anglisht

  • Adresa: Rruga Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672848818
  • Postuar: 13/10/2018 20:32

Përshkrimi

moshe e profesion, mbrojtje per master, doktorature e call- center. Paradite dhe Mbasdite…sukses i garantuar! Spoken English per nje Anglishte te rrjedheshme e bashkekohore! Profesor te kualifikuar.
– TOEIC/IELTS, APTIS
– Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
– Mbrojtjen per Master e Doktorature
– Kurs intens​iv per Fituesit e llotarise Amerikane.
Grupe te vegjel dhe individuale paradite dhe mbasdite.
Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr: 067 28 48 818
Cmime konkuruese, eksperience 35 vjecare!

Nuk ka tag

47 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 4045bc20fcd18118

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total