Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19 €

Kufje profesionale Konig 19 eur

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696890943
  • Postuar: 21/11/2017 12:40
Konig

Përshkrimi

Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura, marka König CMP-HEADSET9 , model qe e gjeni lehte ne internet dhe shihni cmimin dhe cilesine e tyre. Ideale per perdorim personal per lojra apo pune profesionale si DJ etj. Sensibilité: 58dB ± 2dB, Connexion: 2x 3.5mm Stéréo Mâles, Taux S/B: 100, Impédance Haut-Parleur: 60 ohms, Impédance Microphone: 2200 ohms, Longueur Câble: 2 m, Dimensions: 282 x 230 x 98 mm, Poids: 493 g, Garantie du Fabricant: 2 ans. Cmimi me i mire qe mund te gjeni per to ne web eshte 25 eur ( ne amazon.fr apo gjetke ), cmimi jone i kerkuar per to eshte 19 eur.Cel 0696890943

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8075a003ecd9867d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total