Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25 €

Kufje profesionale A4Tech Model HSB-100U 25 Euro

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696890943
  • Postuar: 09/02/2018 06:54
  • Skadon: 167 ditë, 17 orë
A4TechHSB-100U

Përshkrimi

Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura,
A4Tech Model HSB-100U ,
Woofer BS-100,
Removable cable,
model qe e gjeni lehte ne internet per specifikime me te detajuara dhe shihni cmimin okazion qe po ofrojme per cilesine qe ato kane.
Ideale per perdorim personal dhe cdo lloj tjeter aktiviteti per nje super cilesi degjimi.

Cmimi 25 eur i diskutuar nga 35 eur cmimi me i lire qe do mund te gjeni ne internet.

Cel 0696890943

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 1885a7b2bd9d9262

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total