Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 €

Ksamil – Apartamente familjare dhe per cifte per pushime

  • Adresa: Ksamil
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0696625275
  • Specifikime: Pranë qendrës
  • Postuar: 06/06/2017 06:53
  • Skadon: 17 ditë, 14 orë
FB_IMG_1495211413553
FB_IMG_1495139440557FB_IMG_1495139889840FB_IMG_1495139926800FB_IMG_1496271406650

Përshkrimi

Jepen me qera dhoma per cifte familjare me cmime te arsyeshme
Distanca nga plazhi vetem 100 metra
Kushte bashkekohore dhe pastrim dhome i perditshem

Nuk ka tag

189 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5515935f075b0d4d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total