Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

6,500 LEK

KOPESHT DHE CERDHE YJET E VEGJEL

ONLINE para
  • Adresa: BABRRU,QENDER
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0688162571
  • Postuar në: 26/08/2016 00:11
  • Skadon për: 35 ditë, 23 orë
14100369_10205157522016934_5446279003452112277_n
KOPSHI 1KOPSHI 3KOPSHI 9KOPSHI 10KOPSHI 7KOPSHI 5

Përshkrim

KOPESHT DHE CERDHE YJET E VEGJEL JU FTON TE REGJISTRONI FEMIJEN TUAJ NGA MOSHA 10 MUAJSH DERI 5 VJEC.ME EDUKATORE TE PREGATITURA PER PARASHKOLLORE,KATER VAKTE USHQIMI,GHUJE TE HUAJ ANGLISHT QE NGA MOSHA 2 VJEC,BALET,PIKTURE,KITARE DHE KEND LOJRASH NE AJER TE PASTER.ME CMIMIN ME TE LIRE PER VETEM 6500 LEKE/MUAJ SHUME PRANE ZONES TUAJ BABRRU,QENDER-TEK AMBULANCA.KONTAKT 0688162571

Cel. : 0688162571

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 299 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 10457bf6d0d61932

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme

total