Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

119,188 €

Kontakt Shpk Apartament 3+1

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 09:37
  • Skadon: 3 ditë, 16 orë
184

Përshkrimi

Apartament 3+1. Ideal per ato që kane nevoje për më shumë komoditet.I orientuar nga jug-perendimi dhe me ndricim optimal ne cdo dhomë.Ka një ndarje të qartë funksionale. Përpara apartamentit ndodhen 2 tarraca te gjelbëruara te cilat I japin një atmosferë ndryshe apartamentit.

Detaje
Tipi: Apartament 3+1
Shkalla: 1
Kati: 8
Orientimi: Jug – Perëndim
Sipërfaqe Individuale: 117.7 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 13.2 m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme Apartamenti: 130.9 m2
Sipërfaqe Verande: 25.4 m2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 156.3m 2

Nuk ka tag

134 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 27359a3c83cd0f21

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total