Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59,426 €

Kontakt Shpk Apartament 1+1 me hipoteke

  • Çmimi/m²: 795
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Frosina Plaku - Kryqezimi 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 10:56
  • Skadon: 3 ditë
3063_1888

Përshkrimi

Apartament i vendosur në katin e 6-të, me orientim drejt jug – lindjes dhe 1 verandë që i jep frymemarrje e shlodhje ditëve tuaja me pamjen e bukur të malit të Dajtit.

Zona e ditës krijon hapsira të lirshme për ndenjen, gatimin e ngrënien dhe lidhet e zonën e natës nëpërmjet një korridori të vogël.

Dhoma e gjumit ka sipërfaqe të madhe duke ofruar mundësi të ndryshme mobilimi. Tualeti eshte I perbashket per te dyja hapsirat dhe ka nje ndicim dhe ventilim natyral.

DETAILS:

Orientimi: LindjeJug – Lindje
Shkalla: 3
Kati: 6
Tipi: Apartament 1+1
Sipërfaqe Individuale: 60.5 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 7.7m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme Apartamenti: 68.2m 2
Sipërfaqe Verande: 13.1 m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 81.3m 2

Cmimi i Diskutueshem

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 80459a52bdaeb14b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total