Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Konsulent Pronash

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693589621
  • Postuar në: 21/09/2017 16:11
  • Skadon për: 9 ditë

Përshkrim

Tirane, ofroj vend pune Konsulent Paronash. Nese nuk je i kënaqur me punen që bën, të pelqen jetë më intesive. Kerkon të fitosh mbi 1000 euro ne muaj ?! Bashkohu me FUTURE HOME OPPORTUNITY Real Estate, Kompania më e mire e Ndermjetsimit në Tirane ofron vende pune për agjent shitje pasurish te paluajtshme. Agjenti duhet të di gjuhë të huaj, te jete mbi 23 vjec, te jetë i komunikushem. Mjaftojn keto tre detaje për tu rritur sebashku, dhe për tu berë ndër më të mirët në tregun immobiliar. Dergoni Cv tek opportunity@futurehome.al dhe do ju komunikojm nese jeni i perzgjedhur per interviste.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 404 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8657ef766b9062d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total