Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Konsulent Imobiliar

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698399753
  • Postuar: 18/09/2018 13:22
Sunset chaser

Përshkrimi

Apliko tani! Jepi vetes mundesine!
Dergo CV ne:
E valentina.shehu@remax-albania.al

RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t’i bashkohen fantastike te tjere!

Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar, full-time, sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje karriere te suksesshme!
Kriteret:
1. Arsim i larte.
2. Pasion dhe deshire per t’u rritur profesionalisht dhe per te konkurruar me me te miret ne treg.
3. Aftesi shume te mira komunikimi me theksin te ”nuk kam komplekse ne komunikimin me te panjohur😉”
4. Preferohen kandidate qe njohin gjuhen angleze

Nuk ka tag

250 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6055b9f806c80d6a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total