Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

128,000 €

“KOMUNA E PARISIT” SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Komuna e Parisit , ish New York
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 20/07/2017 11:31
  • Skadon: 22 ditë, 10 orë
19990343_10154434640757493_673963060019937531_n
19989424_10154434640862493_8194938545462410513_n19961346_10154434640877493_1712480127541327904_n19959324_10154434640762493_2774244877294223748_n19884413_10154434640797493_4681726590225549348_n19904961_10154434640792493_4953543207486355334_n

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 2+1 me hipotek e kompletuar, me siperfaqe 123 m2 me hipotek + 12m2 ambjent te perbashket ne total 135 m2.Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 3 me punime super cilesore dhe hapesira te bollshme.Cmimi 128.000 euro

*Adresa: Komuna e parisit tek ish New York

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 54759660e3db284d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total