Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Komplete Qilim Leshi Punim Tradicional me rrugica

  • Adresa: 21 Dhjetori, Tirané, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692737269
  • Postuar: 27/11/2017 12:52
20171127_095100
20171127_09534420171127_095715

Përshkrimi

Shitet set, Qilima gjeometrik plus Rrugica
Qilimi bezh dhe vishnje 2mx2.5m
Rrugicat, 3mx65cm, 2.5mx65cm, 2mx65cm.
Dy rrugica me rrombe, nga 1.70mx65cm

Qilim floreal vishnje. 3mx2.5m
Punime Tradicionale Shqiptare me kualitet te larte te materialit.
Kontakto ne 0692737269

Nuk ka tag

1809 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5845a1be0110e89e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total