Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Komplet divanesh .

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692955593
  • Postuar: 06/06/2018 16:38

Përshkrimi

Shitet komplet divanesh.2 divana 3-Sh dhe 2 tek.per foto kontaktoni ne tel jane ne gjendje perfekte.cmimi pak i diskutueshem.

Nuk ka tag

243 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7965b177ce1096dc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total