Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

21,000 LEK

Komplet divanesh

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698207763
  • Postuar: 08/06/2018 08:38
IMG-20180607-WA0005
IMG-20180607-WA0000IMG-20180607-WA0001

Përshkrimi

Komplet divanesh.2 tek dhe 2 divana tresh.ne gjendje shume te mire.

Nuk ka tag

333 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4785b19356497254

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total