Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

86,700 €

Kompleksi NIKU ,Apartament 2+1 Kati 6 (102 m²) 850€/m tek Komuna e Parisit prane Kika 3

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676046782
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 23/02/2018 11:32
  • Skadon: 3 ditë, 15 orë
render 2 copy

Përshkrimi

I sapoperfunduar dhe ne proces per hipotekizim.

Hyrja ndahet ne dy dhoma gjumi, nje tualet , sallon + ambient gatimi dhe ballkoni. Kompleksi ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te preferuar per banim.

Klikoni linkun per me shume informacion…

Apartament 2+1 Kati 6 (102 m²) 850€/m tek Komuna e Parisit prane kompleksit Kika. I sapoperfunduar dhe ne proces per…

Posted by Imperial Imobiliare on Tuesday, February 13, 2018

Telefononi ne 0676046782 per te vizituar hyrjen dhe ambientet e kompleksit.

Nuk ka tag

841 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 1705a8feda3de408

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total