Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

kompjuter diagnostikues per makinat europiane, Laptop axione 2000

  • Adresa: BERAT
  • Rrethi: Berat
  • Kontakt: 0694141147
  • Postuar: 12/10/2017 09:58
  • Skadon: 79 ditë, 1 orë
CAM00038
CAM00039CAM00040CAM00042CAM00040

Përshkrimi

esht kompjuter diagnostikues per makinat europiane.
eshte i kompletuar me dy valixhe ku bejn pjese kabllot qe lidhen me makinen.shes dhe laptop bashk me diagnostikusin i cili ka programe te ndryshme makinash si psh :Benz,AutoData,Hyndai,Audi,Skoda,Wolswagen etj.

Nuk ka tag

160 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 50859df1e1e3ad7e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total