Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,920 €

Ambient Komercial për shitje, Astir.

  • Adresa: Rr “Loni Ligori”
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 1 ditë, 8 orë
IMG_4765
IMG_4762IMG_4768IMG_4774

Përshkrimi

Ambient Komercial i ndodhur në katin e dytë, në një pozicion shumë strategjik, në një kryqëzim ku ka lëvizje gjatë gjithë kohës, i përshtatshëm për të gjitha llojet e biznesit pasi të dyja anët e tij janë të dukshme me xham dhe punime mjaft cilësore.
Janë kryer të gjitha proçedurat ligjore dhe gjithshka është në proces hipotekimi.
Cmimi është i diskutueshëm.
Sipërfaqja 98 m2.

Nuk ka tag

143 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 638594a5aec4aa5b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total