Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKONI PUNE NE CALL CENTER ?

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga Sali Butka ,( Mbrapa Universitetit Europian) , Tirane , Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 68 80 666 27
  • Postuar: 13/12/2017 16:10
  • Skadon: 93 ditë, 9 orë
rdgf

Përshkrimi

“WeDoiT sh.p.k” ofron vende pune Agjente Apertura Italisht Full time per Opsioni Binary & Forex.

Pagesat me te larta ne treg.

Cfare kerkohet :
– Aftesi te mira komunikimi
– Gjuhe e folur Italisht
– Disponibilitet pune Full Time.
– Kane perparesi personat me experience.
– Te punoje per objektiva

Cfare Ofrojme:
– Jemi ne kerkim te personave te cilet duan te mesojne dhe te investojne ne karriere.
– Trajnime rreth fushes, informacione per tregjet nderkombetare , para dhe pas punesimit.
– Analiza teknike dhe fondamentale per tregun dhe ekonomine.
– Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit.
– Sistem Bonusesh ditore , javore dhe mujore.
– Vleresim ne baze te performances.

Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshtshenuar ose ne INBOX.

Adresa : Rr: Sali Butka,( mbrapa Universitetit Europian), Tirane , Albania.

Cel: 068 80 666 27
Email: wedoitshpk@gmail.com

Nuk ka tag

198 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9485a1697755b924

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total