Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKOJME TEKNIKE TE PROCESEVE TEKNOLOGJIKE TE INFORMACIONIT.

  • Profesioni: Administrator rrjeti
  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699422794
  • Postuar: 20/11/2017 13:41
  • Skadon: 47 ditë, 8 orë
images

Përshkrimi

Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne suport teknik, back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret per punesim:

– Njohje e mire gjuhes italiane.
– Orar full-time.
– Mosha deri ne 32 vjec.
– Prioritet u jepet personave qe kane mbaruar per deget informatike dhe inxhinierike (telekomunikacion,elektronike, elektrike, fizike, matematike…etj).

Ofrohet :

-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit
-Trajnime
-Ambient pozitiv dhe dinamik
-Kontrate e rregullt pune .

Te interesuarit mund te kontaktojne me:
Tel: 0699422794
Email : segreteria@multiserviscenter.com / segretaria@multiserviscenter.al

Nuk ka tag

454 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3295881cd7cc9fee

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total