Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKOJME POSTIER, SHPERNDARES, KORRIER

  • Profesioni: Shpërndarës
  • Adresa: RR MINE PEZA NR 2,TIRANE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: info@tntexpress.al
  • Postuar: 05/09/2017 17:41
  • Skadon: 28 ditë, 9 orë

Përshkrimi

Kopmania Postare T.N.T express Albania Shpk

POSTA TNT Kerkon te punesoj Postier,shperndares ,Korrier , per shperndarje dhe transportim te dergesave Postare ne Tirane.
te interesuarit duhet :
te disponojne Patente Motorri Ose Makine
te kenë eksperience ne profilin e Punes si Postier ,Korrier ose Shperndares .
Te jene te Disponueshem per shperndarje ne gjithe territorin e Tiranes.

Ju mund Te dorezoni CV prane Zyres POSTA TNT
Rr.Mine Peza ,nr 2 ,Tirane
Ose nepermjet e-mailit ne adresen info@tntexpress.al

Posta TNT

Rr.Mine Peza ,nr 2,tirane

Nuk ka tag

226 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 30159aeb04aa56a9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total