Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

kerkojme operatore per gjuhen italiane TELECOM dhe VODAFONE

  • Paga: DERI 250 LEK ORA
  • Profesioni: Agjent marketingu
  • Adresa: KOMPLEKSI USLUGA PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699708238
  • Postuar: 12/10/2017 18:37
  • Skadon: 80 ditë, 9 orë
EGEO-01 3

Përshkrimi

EGEO kerkon te punesoje operatore telefonike per fushaten telecom italia

Ofrojme page baze shume te kenaqshme plus bonuse mbi kontratat dhe bonuse javore e mujore

Kerkojme te rinje qe kane deshire per tu rritur profesionalisht dhe per te punuar ne grup .

lista te profilizuara dhe klient qe ju degjojne

pagesa e kontratave behet me inserito ok

ADRESA . ndodhemi ne qender te Tiranes Ish stacioni i trenit pallati me xhama ku ka qene Universiteti Medikadent

paga deri ne 250 leke ora
Dhe kontratat deri ne 2500 leke
cfare prisni aplikoni tek ne dhe do ju marrim menjehere ne telefon per nje intervist ????
Ose na kontaktoni ne nr tone 0699708238

Nuk ka tag

153 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 42759df98a0eb7c0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total