Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkojme operatore per Call Center ne gjuhen Italiane

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Zogu i Zi , Tirane , perballe pallatit te sportit Asllan Rusi , pallati i Fakultetit Ekonomik LOGOS
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694293070
  • Postuar: 18/10/2017 17:25

Përshkrimi

JENI TE LODHUR DUKE DEGJUAR ULERIMAT E TL APO QE JU HEDHIN KONTRATAT KO ?
Ejani te punojme sebashku
kerkojme 100 opereatore per fushaten TELEKOM me kontrata inserito ok
skemi pse presim me per teknikun e lagjes qe te aktivizoje linjen e te shtrije kabllo :/

paga baze 250 / 300 lek ora ne varesi te kontratave mujore te inseruara .
per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone
te telefonit 066 333 2 444
ose dergoni cv tuaj ne adresen tone te emaili alphacntct@gmail.com
mjafton te dini mire italisht dhe do jeni te mirepritur ne ambjentet tona ,
ofrojme trajnim dhe ambjent te kendshem gjithashtu korrektesi maksimale ne pagesa.

Adresa ndodhet ne katin e 5-te te pallait ku ndodhet Universiteti LOGOS perballe pallatit te sportit Asllan Rusi mbi NBG BANK

NR TLF- 066 333 2 444
EMAIL – alphacntct@gmail.com

Nuk ka tag

372 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 71359e771087be69

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total