Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkojme Operator dhe TeamLeader – TeleContact

  • Paga: 60000
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Bulevardi Zhan D'Ark 61, Tiranë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355692571995
  • Postuar: 07/10/2017 14:59
Logo23_2

Përshkrimi

Sei a la ricerca di un lavoro stabile dove hai garanzia riguardo al pagamento e non ti accorgi come passano 6 ore lavorative?
TeleContact cerca 100 operatori di luce e gas!
– Bonus mensili ai massimi livelli
– Soglie mensili da 600Lek fino a 1400Lek per contratto
– Ora lavorativa fino a 300Lek/ora
– Ambiente accoglievole e giovanile
Cogli l’occasione, e bello lavorare con noi! 🙂 🙂
Ci troviamo: Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme Tirane
Cell:+355692571995
E-mail: info@telecontact.al

Nuk ka tag

319 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 18059d8ccda0f84c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total