Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKOJME , KORRIER per shperndarje me motorr

  • Profesioni: Shpërndarës
  • Adresa: Rr : Mine Peza Nr 2,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +35542234914
  • Postuar: 29/05/2018 17:38

Përshkrimi

Kopmania POSTA TNT

kerkon te punësoj Postierë ne Qytetin e Tiranes.

Te interesuarit duhet te plotesojne Kushtet :

Te kene patente Motorri ose patente makine ( mbi tre vjet te posedojne patente makine)

Te njohin mire qytetin dhe rruget ne Tirane .

Te kene eksperience te ngjashme ne sherbimin e shperndarjes,korrier ose postier.

Ju mund te dergonie CV Tuaj ne adresen e e-mailit : tntnjoftime@yahoo.com.

Posta TNT

Rr: Mine peza nr 2,Tirane.

Nuk ka tag

218 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2785b0d62dbe12fc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total